Üniversitemizi tercih etmeyi düşünen öğrencilere merkez yerleşkemizin olanaklarını, bölümlerini, sağlık, sosyal ve kültürel alandaki avantajlarını birebir aktarmak amacıyla düzenlenen gezilere devam edilmektedir.
Çorlu İMKB Fen Lisesinin düzenlemiş olduğu gezide öğrenciler ile birlikte Morfoloji Binası, Veteriner Fakültesi, Sosyal Yaşam Merkezi ziyaret edildi. Geziye katılan öğrencilerin talepleri doğrultusunda gerçekleşen gezide öğrenciler birebir öğretim üyelerinden bilgi alarak eğitim ile ilgili sorularına cevap buldular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...