Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet VOLKAN ve Meclis Başkanı Erdim NOYAN’ ı makamında ağırladı.
Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e nezaket ziyaretinde bulunan Başkan İzzet VOLKAN ve Erdim NOYAN yeni görevinde Rektörümüze hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Karşılıklı görüşmelerin yapıldığı ziyarette Rektör ŞAHİN, Başkan VOLKAN ve NOYAN’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...