Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi’ne yeni kayıt yaptıran öğrencilerin üniversiteye uyum sağlamlarını kolaylaştırmak ve fakültenin yapısı ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleştirilen programa öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı. Programda öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konularda bilgilendirildi. Öğretim Görevlileri öğrencilere üniversite yaşamı ile ilgili önemli mesajlar verirken, öğrenci olmanın bir ayrıcalık olduğunu ve bu süreyi gelecek için çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini aynı zamanda okula ve hızla adapte olup derslere katılmalarını ve şimdiden mezuniyet sonrasına hazırlanmaları gerekliliğini vurguladı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...