Üniversitemiz 19/12/2018 tarihli ve 99599114/2018/18-01 sayılı Yönetim Kurulu Kararıyla; Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nın 15/03/2011 tarih ve 1759 sayılı yazısına istinaden İlimizde elverişsiz hava koşulları nedeniyle 19 Aralık 2018 tarihinde Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi İkinci Öğretim (İ.Ö.) bölümleri ve Marmaraereğlisi Meslek Yüksekokulu İkinci Öğretim (İ.Ö.) Programlarında olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim - öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...