Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi’ne yeni katılan öğrencilerin, öğrenim görecekleri birimlerini bölüm ve programlarını tanımalarını sağlamak, uyum süreçlerini hızlandırmak, üniversitemiz ruhunu kazandırmada ilk adımı atmak amacıyla oryantasyon eğitimi düzenlendi.
Oryantasyon programında Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Lokman Hakan Tecer yeni gelen öğrencilere yaptığı konuşmanın ardından, Dekan Yardımcımız Yrd.Doç.Dr.Aydın Özmutlu, öğrencilere üniversite yaşamı, yönetmelikler, idari ve akademik konular hakkında bilgi verdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...