2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesine kayıt yaptıran öğrenciler için düzenlenen Oryantasyon Programı 12.10.2023 Perşembe saat 12:30’da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Fakülte Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Gül KAYKIOĞLU ve Doç. Dr. Ahmet SAYGILI ile Fakülte Sekreteri Sevda DİKİCİ’nin kendilerini tanıtmasının ardından, oryantasyon programı Doç. Dr. Ahmet SAYGILI tarafından fakültenin tanıtımı ve eğitim-öğretim süreçleri ile ilgili sunumu ile sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...