Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu (ÇMYO) Çorlu Genç Girişimciler Topluluğu tarafından organize edilen “Girişimcilik Günleri”nden ikincisi 19 Mart tarihinde düzenlenen söyleşi ile gerçekleştirildi.
Söyleşiye ÇMYO Müdürü Doç. Dr. Tuncay Gümüş, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Tekirdağ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Perin ile üyeleri Mustafa Öztemel, Kaan Çelik, Emrah Kılavuz, Çiğdem Sönmez, Maksut Küçükdişli, Tayfun Şenkal, Moderatör Barbaros Özcan eşliğinde girişimcilik deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.
Söyleşi, karşılıklı soru-cevabın ardından, Müdür Doç. Dr. Tuncay Gümüş’ün Tekirdağ Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Hülya Perin’e plaket vermesi ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...