Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu’na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin üniversiteye uyum sağlamlarını kolaylaştırmak ve fakültenin yapısı ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Programda konuşma yapan Öğretim Görevlisi Dr. Erkan Özhan, Tekirdağ ili ve Çorlu ilçesi, Üniversitemizin ve Meslek Yükseokulumuzun tarihi, akademik ve idari yapısı, ders geçme sistemi, devamsızlık, sınavlar, disiplin kuralları, kayıt yenileme-dondurma işlemleri, sosyal ve kültürel imkanlar, kurslar, burs olanakları, kütüphane imkanları, dikey geçiş, yatay geçiş sistemi ve öğrencilere sağlanan diğer imkanlar hakkında bilgiler verdi.
Dilek ve temenniler, soru cevap bölümünün ardından program sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...