Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu, Çanakkale Kara Savaşları'nın 98. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale’ye gezi düzenledi.
Düzenlenen geziye, Yüksekokul Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Yusuf Kesler ve Öğr. Gör. Ahmet Erhan Akan, akademik, idari personel ile öğrenciler katıldı.
Gezi kapsamında Kilidbahir Kaleleri, Namazgâh Tabyaları, Seyid Onbaşı ve Rumeli Mecidiye Şehitliği, Soğanlıdere ve Şahindere Şehitliği, Çanakkale Şehitler Abidemiz, Kanlısırt Kırmızısırt Şehitliği, 57. Alay Şehitliği ve Conkbayırı Bölgesi ziyaret edildi.
Gezi, Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi Bolayır Beldesi'nde bulunan Üniversitemize adını veren ünlü vatan şairi Namık Kemal’in mezarının ziyaret edilmesiyle noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...