Trakya Kalkınma Ajansı ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Meslek Yüksekokulu’nun yürütücüsü olduğu “Eğitiliyorum, Öğreniyorum, Kayıtlı Çalışıyorum” projesi kapsamında düzenlenen mesleki eğitim kurslarını başarı ile bitiren kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi.
Sertifika töreninde Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Tuncay Gümüş, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Tekirdağ İş Kurumu İl Müdürü Yaşar Esen günün anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirdi.
Açılış konuşmalarının ardından proje kapsamında sigortalı çalışmanın önemi hakkında çekilmiş olan kamu spotu izlendi. Tören CNC Programcısı, Otomotiv Boya İşçisi ve Tekstil Terbiye İşçisi kurslarını başarı ile bitiren 67 kursiyere sertifikaları verilmesinin ardından toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...