Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu (ÇMYO) tarafından “Isıl İşlem ve Sertlik Ölçme Yöntemleri” eğitimi, 21 Mart 2013 tarihinde ÇMYO Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer ile gerçekleştirildi.
Hema Endüstri A.Ş. Yan Sanayi Geliştirme ve Maliyet Düşürme Uzmanı Gürsel Örgel tarafından verilen eğitime, Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.
Eğitimde Uzman Gürsel Örgel, katılımcıları maddelerin sertliğini ölçmek için kullanılan yöntemler hakkında bilgilendirdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...