Üniversitemiz Çorlu Meslek Yüksekokulu Kişisel Gelişim Topluluğu tarafından düzenlenen kariyer günlerinden ilki, 20 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirildi.
Topluluk Başkanı Serkan Karademir’in açılış konuşmasıyla başlayan Konferans, Yazar, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir (SMMM) Öğr. Gör. Dursun Ali Yaz, SMMM, MBA Suzan Tübek ve Bağımsız Denetçi Hüseyin Amanet’in “Muhasebe Mesleği Dünü, Bugünü ve Geleceği”, “İş Hayatı, Özel Sektör ve Kamu Sektöründe İş İşleyişi” ve “Bağımsız ve İç Denetim” ile ilgili konuları sundu.
Soru cevap ile devam eden konferans, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yusuf Kesler’in, bilgi ve deneyimlerini paylaşan konuşmacılara plaket vermesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...