Çorlu Cemile Yeşil Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Üniversitemize ziyaret düzenledi. Öğrencilere, Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda Üniversitemiz tanıtım filminin izletildi.
Tanıtım filminin izletilmesinin ardından Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Murat Taşan, Ziraat Fakültesi hakkında öğrencileri bilgilendirerek, öğrencilere laboratuarlarda gerçekleştirilen araştırma olanaklarını yerinde gösterdi.
Öğrenciler, Üniversitemiz Morfoloji Binası, Tıp öğrencilerinin eğitim gördüğü Anatomi Laboratuarları, NABİLTEM Laboratuvarları ve Merkez Kütüphane’nin yanı sıra Spor Kompleksi’ni ziyaret etti.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere birimleri hakkında ayrıntılı bilgi verilerek, öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularını yanıtlandı.
Öğrenciler gerçekleştirilen gezi ile üniversitemiz birimleri hakkında bilgi edinirken kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...