Öğrenciler, Ziraat Fakültesi, Üniversitemiz Morfoloji Binası, Tıp öğrencilerinin eğitim gördüğü Anatomi Laboratuarları, Fen Edebiyat Fakültesi ve Merkez Kütüphane’nin yanı sıra Spor Kompleksi’ni ziyaret etti. Üniversitemiz birimlerini gezen öğrenciler sunulan olanakları yerinde görme fırsatı yakaladı.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere birimlerin tanıtım sorumluları tarafından bölümler hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularının da yanıtlandığı programda öğrenciler kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...