Çorlu Cemile Yeşil Anadolu Lisesi 11. Sınıf Dil bölümü öğrencileri Üniversitemize ziyaret düzenledi. Öğrenciler, Üniversitemiz İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’ne ait derslikleri gezerek, bölüm akademisyenleri tarafından öğrencilere bilgi verildi.
Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere üniversite hakkında ayrıntılı bilgi verilerek, öğrencilerin üniversite ile ilgili sorularını yanıtlandı.
Öğrenciler gerçekleştirilen gezi ile üniversitemiz birimleri hakkında bilgi edinirken kampüsteki yaşama şahit olma olanağına eriştiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...