Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT, Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu ziyarette Çorlu Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cemal Ogün KÜRÜMOĞLU da bulundu.
Başkan SARIKURT, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin ilimizin kalkınmasında, tanınmasında çok önemli bir göreve sahip olduğunu ve Çorlu Belediyesi olarak her fırsatta destek olacaklarını ifade etti. Ziyarette Başkan SARIKURT, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ i 15-16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Türklerin Bulgaristan’ dan zorunlu göçünü konu alan “1989 Göçünün 30. Yıl Dönümü Uluslararası Sempozyumu” na davetini iletti.
Rektör ŞAHİN gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak şehir-üniversite işbirliğini önemsemekte ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Üniversitemiz ve Tekirdağ için elimizden geleni yapacağız” sözlerini kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...