Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman KOZUVA, ÇTSO Genel Sekreteri Hakan GEL ve Dr. Ali ÇOLAK Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Süleyman KOZUVA ve beraberindekiler Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölgeye olan pozitif katkısına vurgu yaparken, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu başta olmak üzere NKÜ’nün çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini belirttiler.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise Üniversite-Sanayi işbirliği temelinde gerçekleşen çalışmalar ile tüm bölgede olduğu gibi Çerkezköy’de de ülke istihdamına kalifiye işgücü yetiştirmeyi millî bir görev saydıklarını belirtti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...