Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp SÖZDİNLER, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Natan YAKUPPUR, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih ELAY ve OSB Bölge Müdürü Mehmet ÖZDOĞAN, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Eyüp SÖZDİNLER ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’i tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular ve Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin bölge için yaptığı çalışmaları, özellikle Üniversite-Sanayi iş birliği noktasında ortaya konan girişimlerini takdir ettiklerini belirttiler.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ise nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, bölgeye katkı noktasında Üniversite-Sanayi iş birliğini çok önemsediklerini ifade etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...