Üniversitemiz Çerkezköy Meslek Yüksekokulu 2014-2015 akademik yılında kayıt yaptıran 1.Sınıf öğrencileri için ‘Oryantasyon Eğitimi’ düzenlendi. Yüksekokul akademisyenleri tarafından verilen oryantasyon eğitiminde yeni kayıt yaptıran 320 öğrenciye ders seçimlerinin nasıl yapılacağından, ödev ve haklarının ne olduğu konusuna kadar bilgilendirme yapıldı.
Program açılışında konuşma yapan Çerkezköy Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan BULUŞ öğrencilere Üniversitenin yapısı ve Yüksekokuldaki bölümlerin olanaklarından bahsetti.
Uyum etkinliğine katılan öğrenciler sunumdan çok etkilendiklerini, eğitim-öğretimin işleyişi ile ilgili bilgilendirilmelerinin önemli olduğunu ifade ettiler.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...