Üniversitemiz Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü ile Çerkezköy’de bulunan Eğitim ve Danışmanlık Merkezleri arasında yürütülen eğitimde işbirliği protokolü gerçekleştirilen tören ile imzalandı.
Törende Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Ercan Buluş, İlke Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. Alpay Kutal, Çözüm İçin Dan Eğitim Reh. İSG. Hizm. Müh. San ve Tic. Ltd. Şti. Eğitim Şb. N. Şafak Utaş ile Çetin Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği İnsan Kaynakları Eğitim Danışmanlık Elektronik Hizm. Sanayi Tic. A.Ş. Önder Harbili bulundu.
İmzalanan protokol ile şirkete ait İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim Merkezinde, talep edilen derslerin Üniversitemiz bünyesinde İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesine sahip öğretim elemanları tarafından verilmesi amaçlandığı belirtildi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...