Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Kaymakam Atilla Selami Abban Üniversitemizin faaliyetlerini takip ettiğini dile getirerek, şehir ile bütünleşen ve başarılarıyla anılan bir üniversite kazandırmalarından dolayı Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek’i kutladı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek de Atilla Selami Abban’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gerçekleştirilecek çalışmaların Tekirdağ’a katkı sağlayacağını kaydetti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...