Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen Çarşamba Toplantılarında “Vergi Denetmeni Mesleği” konulu sunum, Üniversitemiz Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Çarşamba Toplantılarına Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Tekirdağ Vergi Dairesi Başkanı Abdulkayyum Karayel, Tekirdağ Vergi Dairesi Vergi ve Anlaşmalar Uygulama Müdürü Kadriye Çetin ve İnsan Kaynakları Müdür V. Sibel Karaali, “Vergi Denetmeni Mesleği” konulu sunumda, mesleğe giriş koşulları, mesleğin yasal çerçevesi, yetkileri ve önemi hakkında bilgi verdiler.
Sunumun ardından Çarşamba Toplantıları, karşılıklı soru-cevap
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...