Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen Çarşamba Toplantıları, Rektörlük Konferans Salonu’nda “Küresel Ölçekte Proje Yönetimin Gelişimi: Türkiye’ye Yansımaları” konulu sunumla gerçekleştirildi.
Toplantıya Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Tekirdağ Vali Yardımcısı Doç. Dr. Turan Çuhadar, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
Çarşamba Toplantılarında projenin önemime ve gelişimine değinen Tekirdağ Vali Yardımcısı Doç. Dr. Turan Çuhadar “Küresel Ölçekte Proje Yönetimin Gelişimi: Türkiye’ye Yansımaları” adlı sunumunda, proje mantığının bilimsel temelleri (GANTT, PERT, CPM) üzerinde durarak, bir olgu olarak küreselleşmede proje yönetiminin gelişimini ve Türkiye’ye yansımalarını anlattı.
Sunumun ardından Çarşamba Toplantıları, karşılıklı soru-cevap şeklinde sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...