Üniversitemiz öğrenci topluluklarından Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Topluluğu öğrencileri tarafından Tekirdağ Kültür Gezisi düzenlendi.
22 Aralık 2023 Cuma günü Prof. Dr. Çiğdem VATANSEVER’in ve 57 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen gezide Namık Kemal Evi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, İbrahim Müteferrika Parkı, Eski Tekirdağ Fotoğrafları Müzesi, İbrahim Balaban Müzesi, Rakoczi Müzesi ve Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi ziyaret edildi.
“Akademik Yaşama Giriş” dersi kapsamında düzenlenen gezide öğrenciler Tekirdağ’da bulunan tarihi ve kültürel yerleri görerek şehri yakından tanıma fırsatı buldular.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...