Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Akademik Oda Orkestrası ve Korosu 26 Aralık Çarşamba akşamı Üniversitemiz Piramit Salon’da sanatseverler ile bir araya geldi.
Konseri Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal ve Prof. Dr. Şefik Kurultay, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı Korkut, üniversitemiz personeli, öğrenciler ve Tekirdağlı sanatseverler izledi.
Şefliğini Mete Gökçe’nin yaptığı Koro repertuarında bulunan “kuch kuch”, “Allelu Ja” ve “Tourdion” gibi seslendirme örneklerini dinleyicilerle buluşturdu.
Şef Tamer Bektaş öncülüğünde çalınan “Mozart’ın 25. Senfoni”, “Cezairin Harmanları”, “Haydar Haydar” ve “Macar Dansı” eserler izleyicilerden tam not aldı.
Konser, günün anısına konserde emeği geçenlere plaket ve buket takdim edilmesiyle son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...