Trakya Tohumcular Derneğinden Üniversitemiz Rektörüne Ziyaret
14-02-2021Trakya Tohumcular Derneği Başkanı İbrahim TORUK, beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Trakya Tohumcular Derneği Başkan Yardımcısı Aytuğ DEMİRAL, Trakya Tohumcular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Zekeriya UZUN ve Mehmet Ali YAVUZ da bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Dernek Başkanı İbrahim TORUK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin özellikle ziraat alanında gerçekleştirdiği projeleri çok yakından takip ettiklerini ve kıymetli bulduklarını aktararak Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bölgeye sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN  de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin tohumculuk konusuna büyük  önem verdiğini, göreve başlar başlamaz da yerli ve milli tohum üreterek  bölgeye kazandırmak amacıyla Teknopark içerisinde Trakya Tohum A. Ş.’nin hayata geçirildiğini kaydetti.

Dernek Başkanı İbrahim TORUK’un Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e günün anısına Trakya’da üretilen tohum örneklerini takdim etmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.

 

Namık Kemal Üniversitesi1
Namık Kemal Üniversitesi2

Haberler & Duyurular
Arşiv>