Trakya Tohumcular Derneği Başkanı İbrahim TORUK, beraberindeki heyet ile birlikte Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Trakya Tohumcular Derneği Başkan Yardımcısı Aytuğ DEMİRAL, Trakya Tohumcular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Zekeriya UZUN ve Mehmet Ali YAVUZ da bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Dernek Başkanı İbrahim TORUK, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin özellikle ziraat alanında gerçekleştirdiği projeleri çok yakından takip ettiklerini ve kıymetli bulduklarını aktararak Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e bölgeye sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti.
Rektörümüz Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin tohumculuk konusuna büyük önem verdiğini, göreve başlar başlamaz da yerli ve milli tohum üreterek bölgeye kazandırmak amacıyla Teknopark içerisinde Trakya Tohum A. Ş.’nin hayata geçirildiğini kaydetti.
Dernek Başkanı İbrahim TORUK’un Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e günün anısına Trakya’da üretilen tohum örneklerini takdim etmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...