Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencilerinden Milli Sporcu Emine Tokdemir ve Milli sporcu Emine Çataloğlu hem ülkemizi hem de Üniversitemizi gururlandıracak başarılara imza attılar.
Milli Sporcu Emine Tokdemir Judo branşında Yunanistan’ın Selanik şehrinde düzenlenen Avrupa Kupası Genç Bayanlar Şampiyonasında 57 kiloda şampiyon olarak büyük bir başarıya imza attı. Diğer bir Milli Sporcumuz Emine Çataloğlu ise Güreş Branşında Romanya Criova da düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonasında Kadınlar Serbest stilde 48 kiloda kürsüye şampiyon olarak çıktı.
Sporcularımızın başarılarından gurur duyduğunu dile getiren Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. İlker Özmutlu, öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Üniversitemiz Şarköy Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü/Aşçılık Programı Öğretim Görevlisi Furkan Burak ÜNAL’ ın ...
Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü Lisansüstü Programlarına 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılında öğrenci alınacaktır. Lisansüstü prog...
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Birimlerine öğretim elemanı alınacağına dair ilan 19 Temmuz 2024 tarihli ve 32606 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. ...
Üniversitemizde görev yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi personel için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca merkezi olarak yapılacak &quo...
Üniversitemiz Spor Kompleksi Ücret Tarifesi Güncellenmiştir. Bilgi İçin Tıklayınız: https://sks.nku.edu.tr/SporKompleksi%C3%9...