ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) Tekirdağ Şube Yönetim Kurulu Başkanı Rukiye GÜNEŞ ve beraberindeki heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e nezaket ziyaretinde bulundu.
ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Metin ZORBA, Sorumlu Müdür Yaşar GÜNEŞ ve Göknur GÜNEŞ’ in de bulunduğu ziyarette Başkan Rukiye GÜNEŞ, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’ e akademik görevinde başarı temennisinde bulunarak ZİÇEV’ in çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör ŞAHİN, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin önümüzdeki günlerde sosyal sorumluluk projelerinde daha fazla yer alacağını ve bu projelerin gerçekleşmesinde kurumlar arası işbirliğin sağlanması gerektiğine vurgu yaptı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...