Üniversitemiz Ziraat Fakültesi’ne katılan öğrencilerimizin, öğrenim görecekleri birimlerini bölüm ve programlarını tanımalarını sağlamak, uyum süreçlerini hızlandırmak, üniversitemiz ruhunu kazandırmada ilk adımı atmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Oryantasyon Programına Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. İsmet Başer, Doç. Dr. Murat Taşan, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Programda konuşan Dekan Prof. Dr. Ahmet İstanbulluoğlu, Tekirdağ ve Üniversitenin genel yapısı ve Ziraat Fakültesi’nin köklü geçmişi hakkında bilgi verdi. Prof. Dr. Ahmet İstanbullluoğlu, “32 yıllık bir geçmişi olan fakültede öğrenim göreceğiniz için çok sanşlısınız. Fakültemiz Trakya bölgesinde tektir. Öğrencilerimizin uygulama alanlarını arttırıyoruz. İyi eğitim verebilmek amacıyla çiftlik edindik. Bu uygulama alanları dışında mezunlarımızın iş bulma imkanları da çok yüksektir.” diyerek, Üniversitemize yeni katılan öğrencilerimize başarılar diledi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...