Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Vekili Prof.Dr.Sezen ARAT, Trakya Üniversitesi tarafından organize edilen "II. International Agricultural, Biological &Life Science Conference" etkinliğine davetli konuşmacı olarak katıldı.
Prof.Dr. Sezen ARAT, Biyoteknolojide önemli uygulama alanları bulan ve ileri biyoteknolojiyi temsil eden klonlar ve transgenik hayvanların geçmişten bugüne nasıl bir gelişme kaydettiği ile ilgili güncel bilgileri katılımcılar ile paylaştı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...