TUBİTAK Konuk bilim adamı programı aracılığı ile Aarhus Üniversitesinden (Danimarka) davet ettiğimiz Prof.Dr.Clause Aaage Sorensen ve Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulundan Prof.Dr. Yücel Tekin tarafından davet edilen Ghent Üniversitesinden (Belçika ) Prof.Dr.Abdul Mouazen ekte verilen program çerçevesinde Bölümümüzde 25-26 Şubat 2019 tarihlerinde " Akıllı Tarım-Hassas Tarım" konularında seminerler vereceklerdir
Seminer programı için tıklayınız.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...