Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı’ndan (YİKOB) Şehir Plancıları Dr. Şenol ERENSOY ve Sezen PAPARACI, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Makamda gerçekleşen ziyarette Dr. Şenol ERENSOY ve Sezen PAPARACI, Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN' e görevinde başarılar diledi.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tekirdağ’a şimdiye kadar yapılmış ve bundan sonra yapılacak olan yatırımlarda YİKOB’un imzası bulunuyor. Bundan sonra daha etkin bir çalışma yürüterek birlikte güzel projeleri hayata geçireceğimize inanıyorum" dedi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...