Üniversitemiz ile Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü, “3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü”nde” “Sağlıklı Beslenme Aktif Yaşam Hareketi”ne farkındalık yaratmak amacıyla Yürüyen Kampüs etkinliği düzenledi.
Üniversitemiz Rektörlük Binası önünden başlayan yürüyüş, Piramit Salon istikametinde devam edilerek Spor Kompleksi önünde noktalandı. Katılımcılara yürüyüşün sonunda elma dağıtıldı.
Toplu fotoğraf çekilmesinin ardından Yürüyen Kampüs etkinliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından görevlendirilen uzman eğitmenler tarafından müzik eşliğinde 10 dakikalık aerobik hareketleri yaptırılmasıyla son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...