Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü'nde ''Yürüyelim Be Ya!'' etkinliği kapsamında 3 Ekim 2012 Çarşamba günü saat 18:00'de Sahil dolgu alan (Zabıta Karakolu yanı)dan başlayıp Yelken Klübe kadar yürüyüş yapılacaktır.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...