Üniversitemiz, Tekirdağ Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü ve Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) arasında Yükseköğretim Öğrencilerine Yönelik İşbaşı Eğitim Programı işbirliği protokolü imzalandı.
Gerçekleştirilen işbirliği protokolüne Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, TREDAŞ Yönetim Kurulu Başkan V. Ahmet Erdoğan, Tekirdağ Çalışma ve İşkur İl Müdürü Yaşar Esen, Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Salih Öztürk imza atarken, törende TREDAŞ İnsan Kaynakları Direktörü Serkan Öğren de bulundu.
İşbaşı Eğitim Programı işbirliği protokolü ile Türkiye iş Kurumu tarafından işsizlerin mesleki deneyimlerinin arttırılmasına ve teorik bilgilerin uygulama yapılarak geliştirilmesine yönelik işbaşı eğitim programlarından yükseköğretim öğrencilerinin de istenen düzeyde yararlanmasını ve gerek zorunlu, gerekse isteğe bağlı stajlarını bu kapsamda gerçekleştirebilmeleri amaçlanıyor.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...