Üniversitemiz Rektörlük Makamınca Saray Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Yrd.Doç.Dr. Zeki Ünal Yümün; 15 Haziran 2015 tarihinde görevi Doç.Dr. Süleyman Ahmet Menteş’ ten devraldı.
Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Lokman Hakan Tecer ile Yüksekokulumuz öğretim elemanlarının da katıldığı devir teslim töreninde Yrd.Doç.Dr. Zeki Ünal Yümün; Yüksekokulumuza vermiş olduğu katkı ve emekleri anısına, şükranlarının ifadesi olarak Doç.Dr.Süleyman Ahmet Menteş’ e plaket takdim etti.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...