Çerkezköy Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin ortağı olduğu Erasmus+ KA210-SCH Four Skills For Future projesinin Tekirdağ Hareketliliği kapsamında Avusturya, İsveç, Yunanistan ve İstanbul'dan 12 katılımcı öğretmen, Okul Müdürü Fahrettin KARAMAN ve Bilişim Öğretmeni Mustafa AKINCI, Üniversitemizi ziyaret ederek Üniversitemiz ve Erasmus+ uygulamalarımız hakkında bilgi aldı.
Üniversitemiz Basın Halkla İlişkiler Birimi organizasyonunda gerçekleşen ziyarette Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Dış İlişkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi görevlisi Mühendis Serkan ERDUR tarafından önce Merkez Ofisleri tanıtıldı; ardından Rektörlük Toplantı Salonunda Üniversitemizin tanıtımı gerçekleştirilerek, öğrenci değişim programları ve diğer faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...