Üniversitemiz Çorlu Mühendislik Fakültesi yerleşkesinde, İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi iken 2013 yılı Nisan ayında görevi başında vefat eden Yrd.Doç.Dr. Mehmet Şükrü Yıldırım anısına fidan dikimi gerçekleştirildi.
Üniversitemiz Çevre Topluluğunun organize ettiği “Fidan dikimi” etkinliğine, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Özer Göktepe, Merhum Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Mehmet Şükrü Yıldırım’ın ailesi, öğretim görevlileri, idari personel ile öğrenciler katıldı.
Toplam 350 adet fidanın dikildiği etkinlik sonrası, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Özer Göktepe ve merhum Şükrü Yıldırım’ın ailesi kurdele keserek fidanlığın açılışını gerçekleştirdi.
Yapılan konuşmalarda merhum öğretim üyesi Mehmet Şükrü Yıldırım rahmetle anılırken, Çevre Topluluğu öğrencilerini, arsa temininde ve etkinliğin gerçekleştirilmesinde katkılarından dolayı Prof. Dr. Bülent Eker'i kutladı.
Fidan dikimi ve açılış töreninin ardından misafirlere Çorlu Mühendislik Fakültesi Binasında ikram yapıldı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...