Kurumsallaşma yolunda yeni bir adım olarak Bilgi işlem bunyesinde geliştirdiğimiz Yeni İnternet Sitemiz Test Yayınına başlamıştır görüş ve önerilerilerinizi buradan bize iletebilirsiniz.İletilerinizde hangi browser(tarayıcı) kullandığınızı lütfen belirtiniz. Görüşleriniz doğrultusunda eksikliklerimiz giderilerek yeni sitemiz yayına alınacaktır. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...