Üniversitemizden 2015-2016 akademik yılında yemek bursu almaya hak kazanan öğrenci listesi açıklanmıştır. Öğrencilerimiz 02 Kasım 2015 tarihinden itibaren yemek bursundan faydalanabileceklerdir.
Merkez kampus ve ilçelerimizde öğrenim gören öğrencilerimiz mevcut öğrenci kimlik kartları ile kart dolum noktasına müracaat edip kartlarını aktivasyon etmeleri gerekmektedir.
Listeye ulaşmak için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...