Üniversitemiz Yelken Topluluğu, bahar dönemi boyunca devam edecek olan yelkenli yat ve yarış eğitimlerine başladı. Yelken Topluluğu, Tüm denizi seven üniversite öğrencileri için başlatılan yelkenli yat eğitimleri ile yetenekli öğrencilerden oluşturulacak yelken takımlarıyla üniversitemizi çeşitli yelken yarışlarında temsil etmek istediklerini belirtiyor. Yelken Topluluğu Başkanı yelken sporcusu öğrencimiz Berkan ŞAHİN ve yelken antrenörü Hüseyin ERGİN ÖZDEM'in katkılarıyla verilecek eğitimler tüm öğrencilerimize açıktır.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...