Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in eşi Selda ŞAHİN Yaşlılar Günü nedeniyle ilimizde bulunan Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.
Yapılan ziyarette Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Funda ERYILMAZ AÇIKGÖZ, Dış İlişkiler Müdürlüğünden Öğr. Gör. Nazlı Çağıl KÜÇÜKGÖKSEL, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri bulundu.
Yaşlılarla yakından ilgilenen ŞAHİN, onlara sağlık, huzur ve mutluluk dileğinde bulunurken; huzurevi sakinleri, hatırlandıkları için çok mutlu olduklarını söyleyerek ziyaret için teşekkür ettiler.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...