Üniversitemiz ve Süleymanpaşa Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile düzenlenen ücretsiz kültürel kurslarımızdan Resim Kursu yaz dönemi boyunca devam edecektir.
Üniversitemiz personel çocuklarına yönelik açılması planlanan Resim Kursu, 8 Temmuz 2024 tarihi itibari ile Sosyal Yaşam Merkezi’nde usta öğretici eşliğinde verilecektir.
2010-2018 doğumlu öğrencilere yönelik verilecek olan kursa başvuru yapmak isteyen personellerin 4 Temmuz 2024 tarihine kadar Süleymanpaşa Halk Eğitimi Merkezi'ne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.
İletişim: 0282 250 1610-1654
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...