Üniversitemizde Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde “Yaratıcı Girişimcilik Eğitimi” düzenlenecektir. Yaklaşık 30 öğrencimizin katılım belgesi alabileceği bu eğitim 17-18 Aralık 2015 tarihlerinde Trakya Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından verilecektir. Eğitimde yaratıcı girişimi başarılı bir şekilde harekete geçirme, yaratıcı girişim için yolumuzu nasıl çizeriz?, girişimimizin çalışır hale gelmesi için neler yapmamız gerekir? ve müşteri ile temas ve sektörde hayatta kalma konuları üzerinde durulacaktır. Teorik ve uygulamalı derslerin verileceği eğitim 2 gün sürecektir.
Tüm öğrencilerimizi eğitime katılmaya davet ediyoruz.
Afiş için tıklayınız
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...