Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu’na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla Yüksekokul Müdürü, Müdür Yardımcıları, Öğretim Elemanları ve İdari Personelin katılımıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen programda Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER tarafından öğrencilere Yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, uyulması gereken kurallar, idari ve akademik gibi konular hakkında bilgi verildi.
Program, öğrencilerle gerçekleşen karşılıklı görüş alışverişinin ardından Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER’in üniversitemize yeni katılan öğrencilere başarı dilekleri ile son buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...