Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu’na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Rektörlük Konferans Salon'da düzenlenen programda Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, yabancı dilin önemine değinerek, öğrencilere başlangıcını yaptıkları üniversite yaşamlarında başarılar diledi.
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şahbender Çoraklı da gerçekleştirdiği konuşmasında öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Açılış konuşmasının ardından Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Gülay Bilgen ve Öğr. Gör. Hüseyin Kurt tarafından öğrencilere Yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, uyulması gereken kurallar, idari ve akademik konularda öğrenciler bilgilendirildi.
Düzenlenen oryantasyona büyük ilgi gösteren öğrenciler bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...