Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu’na yeni kayıt yaptıran öğrencilerin uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Piramit Salon’da düzenlenen program’da Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şahbender Çoraklı öğrencilere başlangıcını yaptıkları üniversite yaşamlarında başarılar diledi.
Açılış konuşmasının ardından Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı personeli tarafından öğrencilere basılı ve elektronik yayınlar hakkında bilgi verilirken; Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli tarafından Üniversitemizin sunduğu olanaklar ve sosyal imkânlar hakkında bilgilendirildi. Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim görevlileri tarafından öğrencilere Yüksekokulun genel yapısı, yönetmelikler, uyulması gereken kurallar, idari ve akademik konularda öğrenciler bilgilendirildi.
Oryantasyona büyük ilgi gösteren öğrenciler bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı buldu.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...