Yabancı Diller Yüksekokulu 2019-2020 eğitim öğretim yılı güz dönemi ilk akademik kurul toplantısı Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in katılımıyla gerçekleşti.
Toplantıda Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Harun GÖÇERLER, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Semahat AYSU ve Öğr. Gör. Güray KARADUMAN yüksekokul hakkında bilgilendirmede bulunarak akademik ve idari faaliyetler, öğrencilere yönelik projeler, gerçekleşmesi planlanan çalışmalardan bahsetti.
Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ile yüksekokul öğretim elemanları karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Başarılı bir yıl geçirilmesi temennileri ile akademik kurul sona erdi.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
Tıklayınız. ...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...