Bulgaristan’ın Sitovo köyünde (Silistre) bulunan Ziraat Meslek Yüksek Okulu (Vocational School of Agriculture) öğrencileri ZİRAATBİYOTEK’e teknik gezi düzenledi. Erasmus+ Ana Faaliyet 1 programı "Vatandaşlar için Eğitim Haraketliliği" projesi kapsamında yüksekokul öğretmenlerinden Eliz BAKAL ve Todorka TODOROVA önderliğinde düzenlenen teknik geziye, Özel Silivri Tarımsal Üretim Araştırma Merkezi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Ziraat Yüksek Mühendisi Ezgi ÖNAY eşlik etti.
Teknik gezi Birim Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sefer DEMİRBAŞ’ın birim tanıtım sunumu, birim akademik danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Şeyda SAVALAN tarafından laboratuvar ve seralardaki çalışmalar hakkında bilgi vermesiyle devam etti. Öğrencilerin uygulamalı olarak doku kültürü çalışması gerçekleştirmesinin ardından gezi tamamlandı.
Tıklayınız. ...
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi Biyosistem Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Erhan GÖÇMEN'in Babası Kamil GÖÇMEN, Tarla Bitkiler...
Üniversitemiz personeli babası için bugün 0 RH (-) negatif iki ünite acil kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyenlerin Tekira AVM önü...
21.05.2024 tarih ve 32552 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Üniversitemiz Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi bünyesinde bulunan birimlerimiz...
Tıklayınız. ...
Tıklayınız. ...